Witam..Wiem wiem zaniedbałam troche ostatnio tego bloga ale naprawde nie miałam czasu...Wielkie sorry... No ale za to mam dużo informacji..Zacznę może od "Pomarańczowej rewolucji"

11 marca to dzień premiery płyty „Jest nas wielu”. Płyta powstała na fali ukraińskiej pomarańczowej rewolucji jako gest poparcia dla ideałów demokracji i wolności. Można by rzec, tam gdzie kończy się pomarańczowa rewolucja i ukraińskie „razom nas bahato”, zaczyna się polskie „Jest nas wielu”.

'Powstał utwór bardzo gorzki, wręcz mroczny, stojący po stronie wolności, z nadzieją, ale też przestrogą przed naiwnością, refleksją nad dalszym losem rewolucji i uzasadnioną nieufnością do świata polityki. Ukraina jako przykład, pretekst do rozważań, utwór uniwersalny i ponadczasowy' - mówi Robert Leszczyński o polskim nagraniu.

Na płycie oprócz tytułowego nagrania „Jest nas wielu”, dodatkowo znajdą się utwory Ascetoholix, Cisza & Spokój, Owal/Emcedwa, Mezo, Pięć Dwa Dębiec, a także remixy nagrania „Jest nas wielu” w aranżacji Tabba, DJ Spox i DJ Story. Więcej informacji w opisie płyty.

Teraz coś na temat płytki Rap Eskadra

Po wielkim sukcesie składanki Rap Eskadra przyszedł czas na jej drugą częsć. Tym razem oprócz artystów nagrywajacych dla UMC czyli: Pięć Dwa Dębiec, Mezo, Endefis, Owal/Emcedwa, Liber, Doniu, Ascetoholix, Duże Pe & IGS & DJ Spox, Deobe&Dena, Verba, pojawią się artyści reprezentujący inne wytwórnie. Są to m.in Peja - SLU, WWO, Mes, Numer Raz, DKA, EIS, CINQ G, Flexxip, Magiera & L.A, Jeden Osiem L.


No a teraz najlepsza informacj!9 Kwietnia 2005 (sobota) o godzinie 16:00 w poznańskiej Arenie rozpocznie się czwarta edycja New York Festiwal. Ja niestety nie bede mogłą tam być ale mam nadzieje ze na Vivie (jak co roku) bedzie relacja z tej imprezy :):)



Oficjalna Lista artystów NEW YORKER HIP-HOP FESTIWAL 4 :
- ENDEFIS
- KALIBER 44
- DONIU
- TRZECI WYMIAR
- VERBA
- CINQ G
- CISZA & SPOKÓJ
- DEOBE/DENA
- DON GURALESKO
- RR BRYGADA
- W.B.U.
- MEZO
- EIS
- LIBER
- OWAL/EMCEDWA
- PEZET/NOON

Od godziny 16:00 zagrają :
- Pierwsza Flotylla
- ZDN/TABB
- Didos/Samer
- Ponadtym
- Reno
- Massey




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.03.2005 :: 15:28 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
06.03.2005 :: 15:28 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
Talk.pl :: Wróć